Květináče a nádoby jako dekorace

Stále častěji se na nás klienti obracejí s požadavkem, abychom z jejich obyčejného balkónu vytvořili odpočinkovou terasu, kde budou moci v klidu a pohodě relaxovat po uspěchaném dni. K vytvoření takové oázy je potřeba nejen dostatek zeleně, ale hlavně ty správné nádoby, které korespondují s celkovou náladou prostoru a vhodně navazují na interiér bytu či domu.

Z široké nabídky květináčů si určitě vyberete. Část z nich si můžete prohlédnout v našem e-shopu.

www.outdoordesign.cz

„Poptávka po tomto zboží je vysoká, ale nabídka opravdu kvalitních výrobků, z nichž mnohé se vyrábějí nebo dokončují ručně, velice omezená. Proto jsme tu my s naší širokou nabídkou květináčů a obalů z přírodních, syntetických i keramických materiálů. Květináče nabízíme v nejrůznějších velikostech, tvarech a povrchových úpravách. Spokojenost zákazníka je pro nás nejdůležitější. Velký důraz klademe na kvalitu nabízených výrobků a jejich originalitu.“

 

Pokud byste si zde nevybrali, nezoufejte. Tvarů a velikostí nabízíme celou řadu, ale ne všechny jsou v e-shopu. Proto nás prosím neváhejte kontaktovat na e-mail renata@livingingreen.cz nebo na telefonu +420 722 218 499. Rádi vám pomůžeme s výběrem těch správných květináčů pro váš domov, s výběrem rostlin a případně i s jejich kompozicí.