Ocenění za naši práci

Dřevěná stavba roku 2022 - 3. místo

2022 – Frýdlant nad Ostravicí

V kategorii Malé dřevěné konstrukce jsme se s projektem Lesní stezka Vyhlídka – Hnízdo umístili na 3. místě ve veřejném hlasování. Pokud sem někdy zavítáte, nenechte si ujít výhled z „ptačí perspektivy“. Ten zažijete, když po provazových žebřících vylezete do korun stromů nebo si najdete jiné zákoutí na této lesní stezce.

Grand Prix Architektů - Národní cena za architekturu 2021

2021 – Praha

S projektem Rekonstrukce parku Santoška,
Praha 5 jsme se umístili mezi 50 nejlepšími projekty z celkového počtu 231 přihlášených projektů. I takovéto úspěchy nám dodávají další energii do naší práce.

Koupací jezírko roku 2020 - Biobazén - 2. místo

2020 – Praha 6

Odborná porota hodnotila během své Tour de Ponds celkem deset přihlášených děl a náš projekt Biobazén ocenila 2. místem. Jsme rádi, že jsme i tímto způsobem mohli představit široké odborné i laické veřejnosti možnost koupání v nádržích s biologickým nebo biologicko-mechanickým čištěním vody. Děkujeme za skvělou spolupráci s firmou Gabriel s.r.o.

700. výročí založení obce Královice

2016 – Královice

U příležitosti 700. výročí založení obce Královice byl Ing. Lence Vyhnálkové udělen Pamětní list za zásluhy o rozvoj obce Královice.

Zahrada Čech - Zvláštní cena poroty

2016 – Litoměřice

Téma: Zahrada všech (ne)smyslů
Idea: Jde o úhel pohledu

Spojením naší myšlenky a tématu soutěže vznikla pod názvem Zahrada všech (ne)smyslů kompozice imitující malebnou českou babiččinu zahrádku. Prostor, který nás nechá vklouznout nejen do doby našeho dětství, ale zároveň nám připomene dlouhou historii a tradici českého zahrádkářství. Vážíme si spolupráce s Vykrut zahradní služby a.s. Cenu jsme získali za netradiční pojetí a přínos pro rozvoj výstavy Zahrada Čech.

FOR GARDEN - Cena poroty - Čestné uznání - TOP EXPO

2016 – PVA EXPO Praha

Ocenění jsme získali v soutěži organizátora veletrhu o nejpůsobivější expozici, která je zároveň i vysoce funkční a splňuje kritéria pro komunikaci se zákazníkem.

časopis Dům a zahrada - Zahrada roku 2012 - 1. místo

2012 – Řež u Prahy

Vítězem soutěže Zahrada roku 2012 se podle odborné poroty časopisu Dům a zahrada stala naše realizace z roku 2011: Soukromá zahrada – Zahrada se zrcadlem v Řeži u Prahy

časopis Dům a zahrada - Zahrada roku 2011 - 1. místo

2011 – Lety u Dobřichovic

Vítězem soutěže Zahrada roku 2011 pořádané časopisem Dům a zahrada se v kategorii Profesionální zahrada stala naše realizace z roku 2007: Soukromá zahrada – Proměna bazénu na jezírko v Letech u Dobřichovic